Cennik

www_cennik_trasy-04
Kliknij na cennik, aby powiększyć

ZJAZD KRÓTKĄ TYROLKĄ TYLKO 5 PLN BEZ LIMITU!
ZJAZD DŁUGĄ TYROLKĄ TYLKO 10 PLN BEZ LIMITU!

Szkoły i grupy zorganizowane powyżej 10 osób 10% rabatu. 6 przejście gratis!

Opis tras:

Trasa Mały Tarzan jest to trasa w całości osiatkowana specjalnymi siatkami asekuracyjnymi. Każda przeszkoda kończy się i zaczyna domkiem z drewna. Ostatnia przeszkoda zakończona jest ślizgawką która zapewni uśmiech na twarzy waszych najmłodszych.

Trasa Zielona dla osób średnio-zaawansowana o umiarkowanym stopniu trudności, dla dzieci od 110cm wysokości. Zawieszona  na wysokości od3m nad ziemią. Na trasie poruszamy się w uprzęży i kasku oraz korzystamy z systemu samo-asekuracji – przepinamy się karabińczykami. Trasa liczy 14 przeszkód.

Trasa Niebieska dla osób średnio-zaawansowanych, o wyższym stopniu trudności niż trasa niska, wzrost minimum 150cm. Rozpięta na wysokości od 5 metrów nad ziemią. Po trasie chodzimy tak samo jak po trasie niskiej w uprzęży i kasku oraz korzystamy z samo asekuracji. 16 przeszkód na drzewach, zapewni potężną dawkę adrenaliny.

Przed każdym przejściem każdy z uczestników zostanie przeszkolony pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jak ma się zachować na trasie tzw. szkolenie.